24.03.2017.
Изложба фотографија „Памти и подсећај“ коју, поводом сећања на жртве НАТО бомбардовања, организују Фото асоцијација Војводине и Удружење „Екополис“, а уз подршку Града Новог Сада, отворена је на Тргу слободе. Присутнима су се обратили члан Градског већа за културу Далибор Рожић и један од аутора изложених фотографија Јарослав Пап.