17.06.2026.
Саветник градоначелника Новог Сада Станко Љубичић присуствовао је свечаној академији поводом Дана града Лознице и обележавања великог јубилеја, 160 година од стицања статуса вароши, која је одржана у Вуковом дому културе. Том приликом, Љубичић је, у име градоначелника Новог Сада Жарка Мићина и свих Новосађана, упутио честитке домаћинима свечаности, градоначелници Лознице Драгани Лукић и заменику градоначелника Петру Гавриловићу, као и грађанима Лознице, поручивши да је посебно значајно што Нови Сад и тај град из године у годину јачају сарадњу.