05.04.2017.
Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић примио је у Градској кући амбасадора Краљевине Шведске Њ.Е. Јана Лундина. Том приликом градоначелник му се захвалио на посети и пожелео му срдачну добродошлицу.
Амбасадор Јан Лундин, коме је ово прва званична посета Новом Саду, захвалио се на гостопримству и изразио спремност да пружи подршку неговању постојећих веза Новог Сада са градовима Шведске, као и успостављању нових партнерстава и облика сарадње.