25.10.2015.
Такмичењем екипа у мини рукомету, овог викенда у Великој сали СПЦ „Војводина“ почела је „Новосадска рукометна лига 2015“ у којој ће учествовати око 400 рукометаша млађих категорија. Ову спортску манифестацију отворио је члан Градског већа за спорт и омладину Предраг Свилар, а церемонији отварања присуствовали су и играчи РК „Војводина“ и ЖРК „Minaqua – Војводина“, представници Градског рукометног савеза, као и млади рукометаши који се такмиче у Лиги.