30.05.2017.
Члан Градског већа за спорт и омладину Огњен Цвјетићанин присуствовао је отварању манифестације „Спортске игре младих“ у ОШ „Јожеф Атила“. Организатор је Савез за школски спорт града Новог Сада, а планирано је да се такмичење одржи на више локација, у ОШ „Јожеф Атила“ (између две ватре), ОШ „Ђорђе Натошевић“ (баскет 3 на 3), ОШ „Иво Лола Рибар“(шах), на Јавном купалишту “Штранд“ (одбојка на песку) и на Фудбалским теренима “Болесников“ (фудбал).