20.11.2015.
Обавештавамо Вас да ће се јавна расправа у вези са Нацртом Стратегије одрживог развоја Града Новог Сада одржати у периоду од 20. новембра до 4. децембра 2015. године.
Јавна расправа се организује ради прикупљања мишљења и сугестија грађана и њихових удружења, заинтересованих правних лица и стручне јавности.
Нацрт овог документа је достављен месним заједницама на територији Града Новог Сада у којима ће грађани моћи да изврше увид у документ и оставе своје сугестије и предлоге у гласачким кутијама.