05.10.2016.
Градоначелник Новог Сaда Милош Вучевић заједно је са командантом Прве бригаде копнене војске, бригадним генералом Жељком Петровићем обишао Официрски дом, познатији као Дом војске, на Београдском кеју где су недавно завршени радови на санацији и реконструкцији ограде око тог објекта. На потезу ограде која је била дотрајала, оштећена и дестабилизована, постављена је и изграђена потпуно нова ограда у дужини од око 260 метара и у висини од око два метра. Бетонски стубови су реконструисани, а између њих је постављена потпуно нова кована испуна.