17.02.2018.
Церемонијалним бацањем бејзбол лоптице члан Градског већа за спорт и омладину Огњен Цвјетићанин и кошаркашки ас Жељко Ребрача отворили су међународни турнир за децу „Novi Sad Indoor Baseball“. На турниру, који организује Бејзбол и софтбол клуб „Нови Сад“, у Основној школи „Прва војвођанска бригада“ учествују деца узраста до 15 година, а за шампионски пехар се бори десет екипа из Хрватске, Словеније, Мађарске и Србије.