22.01.2018.
Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић примио је данас у Градској кући представнике запослених возача у Јавном градском саобраћајном предузећу „Нови Сад“. Састанак је одржан на њихову иницијативу, у циљу упознавања градоначелника са проблемима у функционисању тог предузећа.
Током двочасовног, веома сложеног састанка, представници возача ЈГСП детаљно су предочили градоначелнику комплексну ситуацију у предузећу и истакли, да уколико би се таква ситуација наставила, она би се могла одразити на ефикасно и рационално пословање предузећа.