17.06.2026.
Savetnik gradonačelnika Novog Sada Stanko Ljubičić prisustvovao je svečanoj akademiji povodom Dana grada Loznice i obeležavanja velikog jubileja, 160 godina od sticanja statusa varoši, koja je održana u Vukovom domu kulture. Tom prilikom, Ljubičić je, u ime gradonačelnika Novog Sada Žarka Mićina i svih Novosađana, uputio čestitke domaćinima svečanosti, gradonačelnici Loznice Dragani Lukić i zameniku gradonačelnika Petru Gavriloviću, kao i građanima Loznice, poručivši da je posebno značajno što Novi Sad i taj grad iz godine u godinu jačaju saradnju.