18.09.2015.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević posetio je Udruženje penzionisanih radnika organa unutrašnjih poslova Novog Sada i razgovarao sa predstavnicima te organizacije o njihovim aktivnostima.
Tom prilikom predsednik Udruženja Slobodan Erdevik uručio je gradonačelniku njihovu Plaketu i ambleme kao i umetničku sliku jednog od članova, posebno ističući da je to prva poseta gradonačelnika od osnivanja Udruženja, to jest od 1974. godine.