08.03.2018.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno je sa ovogodišnjim dobitnikom Februarske nagrade prof. dr Tihomirom Vejnovićem posetio Sigurnu žensku kuću. Novčani deo nagrade, dr Vejnović je usmerio ka zadovolјenju potreba te institucije, a spram njihovih želјa, obezbeđene su stvari koje će im olakšati svakodnevno funkcionisanje. Tim povodom za Sigurnu žensku kuću nabavlјeni su zamrzivač, mikrotalasna peć, aspirator, digitalni merač krvnog pritiska, inhalator za decu, dvoje dečjih kolica i druge potrepštine.