06.07.2019.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je odlazećeg ambasadora Crne Gore u Srbiji Nј. E. Branisalava Mićunovića u Gradskoj kući, i tom prilikom poželeo mu je srdačnu dobrodošlicu, zahvalivši mu se na dosadašnjoj saradnji.
Sagovornici su istakli dugogodišnju uspešnu komunikaciju i plodotvorne aktivnosti i naglasili da će se dobri odnosi Grada Novog Sada i Ambasade Crne Gore u Srbiji nastaviti, na obostrano zadovolјstvo.