09.09.2019.
Novopostavlјeni semafor na pešačkom prelazu na Bulevaru kralјa Petra I, u blizini Mašinske škole u Novom Sadu, u utorak, 10. septembra 2019. godine u 10 časova biće pušten u redovan rad, nakon što je od 6. septembra 2019. godine bio na žutom treptaču, što je uobičajena procedura. Novopostavlјeni semafor radiće u detektorskom režimu, što znači da će pešaci pritiskom na taster omogućiti pojavu zelenog svetla.