11.06.2018.
Најоштрије осуђујем поступак групе грађана која је са десетак аутомобила и неколико мотоцикала јутрос блокирала саобраћај на раскрсници Булевара ослобођења, Футошке и Јеврејске улице. Заустављањем саобраћаја на једној од најфреквентнијих раскрсница у граду, они су себично и бахато покушали да „блокирају живот“ у Новом Саду, тако што су спречили на хиљаде Новосађана да одведу децу у вртић, да на време стигну на посао, да стигну на преглед код лекара, да ђаци и студенти стигну у школу и на факултете.