17.02.2021.
- Имамо сјајне вести из Владе Републике Србије, а то је да смо ушли у међудржавни споразум са ино-финансијерима за изградњу фабрике за прераду отпадних вода, али и 90 км водоводне и канализационе мреже у Новом Саду. Захваљујући председнику државе и Влади, први пут причамо о реализацији тог великог и важног пројекта, а не само о томе како нам је централни пречистач отпадних вода потребан. У те сврхе планирано је да за Нови Сад буде обезбеђено 140 милиона евра.