11.08.2021.
Поводом предстојећег Европског првенства у планинском бициклизму заменик градоначелника Новог Сада Милан Ђурић и члан Градског већа за спорт и омладину Огњен Цвјетићанин примили су чланове репрезентације Србије у планинском бициклизму.
Поздрављајући присутне, заменик градоначелника Новог Сада Милан Ђурић изразио је задовољство што се то такмичење по први пут организује у овом делу Европе, баш у Новом Саду, на Петроварадинској тврђави, месту које и најзначајније догађаје чини спектакуларним и јединственим.