03.07.2017.
Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић, заједно са министром омладине и спорта Вањом Удовичићем, присуствовао је свечаном отварању Сајма омладинског туризма „Youth Fair“ који већ шесту годину заредом организују Центар за мир, културу и туризам, EXIT тим, Фондација EXIT и Туристичка организација Града Новог Сада уз подршку Департмана за географију, туризам и хотелијерство Природно-математичког факултета из Новог Сада и Студентског културног центра Нови Сад.