13.03.2017.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno je sa predsednikom Pokrajinske vlade Igorom Mirovićem položio kamen temelјac za izgradnju nove zgrade Zavoda za hitnu medicinsku pomoć u Novom Sadu. Objekat Hitne pomoći nalaziće se na prostoru omeđenom Jastrebačkom ulicom, Ulicom Ilariona Ruvarca i Bulevarom patrijarha Pavla, imaće površinu od oko 2700 m2, dok će objekat garaže iznositi oko 2300 m2, a ugovoreni rok za izgradnju je 365 kalendarskih dana.