11.03.2016.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević zajedno je sa saradnicima razgovarao u Gradskoj kući sa predstavnicima Evropske banke za obnovu i razvoj na čelu sa višim bankarom Davorom Inđićem iz sektora za gradsku infrastrukturu i životnu sredinu.
Predstavnici Evropske banke za obnovu i razvoj istakli su da su imali dobru saradnju i sa drugim gradovima u Srbiji, poput Beograda, Kragujevca i Niša, ali da im je Novi Sad jedan od prioriteta.