12.01.2015.
Grad Novi Sad i ove godine organizuje doček Nove godine po Julijanskom kalendaru na centralnom gradskom trgu. Dobra praksa koja je započeta pre dve godine se nastavlјa, a to je da proslava neće biti organizovana na teret budžeta Grada. Grad Novi Sad se zahvalјuje društveno-odgovornim kompanijama koje su sponzorisale kako nastup izvođača, tako i nabavku bine, rasvete, ozvučenja, vatrometa, odnosno celu organizaciju proslave dočeka.