26.11.2018.
Povodom Međunarodnog dana borbe protiv nasilja nad ženama koji se obeležava 25. novembra, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, zajedno sa ministarkom pravde Republike Srbije Nelom Кuburović, posetio je Sigurnu žensku kuću. Sigurna ženska kuća u Novom Sadu od 2009. godine postoji kao redovna delatnost Centra za socijalni rad, a do tada je funkcionisala kao projekat, koji je od 2006. godine podržavan sredstvima Gradske uprave za socijalnu i dečju zaštitu.