22.01.2018.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je danas u Gradskoj kući predstavnike zaposlenih vozača u Javnom gradskom saobraćajnom preduzeću „Novi Sad“. Sastanak je održan na njihovu inicijativu, u cilјu upoznavanja gradonačelnika sa problemima u funkcionisanju tog preduzeća.
Tokom dvočasovnog, veoma složenog sastanka, predstavnici vozača JGSP detalјno su predočili gradonačelniku kompleksnu situaciju u preduzeću i istakli, da ukoliko bi se takva situacija nastavila, ona bi se mogla odraziti na efikasno i racionalno poslovanje preduzeća.