08.11.2018.
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević prisustvovao je otvaranju izložbe „Novi Sad u slobodi; 1918-2018. godina“ u Istorijskom arhivu Grada Novog Sada. Na dvanaest panoa, kroz izložena dokumenta, fotografije i planove, autori Jugoslav Velјkovski, Duško Pantelić i Petar Đurđev prikazali su jedan od najvažnijih događaja u istoriji Novog Sada, ulazak srpske vojske u Novi Sad, 9 . novembra 1918. godine.