18.01.2023.
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić obišao je objekat nekadašnjeg Radničkog univerziteta gde uveliko traju radovi na rekonstrukciji te zgrade čiji je vlasnik kompanija „Vega IT“. Nakon što je Grad Novi Sad rešio imovinsko-pravni status ovog objekta, devastiranog u požaru, kompanija „Vega IT“ je pre dve godine, na javnoj licitaciji kupila ovu poslovnu zgradu i zemljište za nepunih 5,3 miliona evra.