VODOVOD I KANALIZACIJA-OBAVEŠTENJE ZA PETAK, 13.5.2011.
Novi Sad SEKTOR VODOVOD
Zbog radova na vodovodnoj mreži na Bulevaru Evrope, od Hadži Ruvimove do Ulice Kornelija Stankovića, moguć je lokalni pad pritiska i blaže zamućenje vode u okolnim ulicama.
Ispiranje vodovodne mreže u toku kojeg je moguć lokalni pad pritiska i blaže zamućenje vode, obavljaće se danas u Pitagorinoj ulici.
Interventno snabdevanje vodom autocisternom:
- Pejićevi Salaši i Nemanovci
Sremska Kamenica SEKTOR VODOVOD
Ispiranje vodovodne mreže u toku kojeg je moguć lokalni pad pritiska i blaže zamućenje vode, obavljaće se danas u sledećim ulicama:
- Stevana Petrovića Brila
- Vladimira Nazora
- Zmajev trg
Rumenka SEKTOR VODOVOD
Ispiranje vodovodne mreže u toku kojeg je moguć lokalni pad pritiska i blaže zamućenje vode, obavljaće se danas na teritoriji Rumenke.
Kisač SEKTOR VODOVOD
• Ispiranje vodovodne mreže u toku kojeg je moguć lokalni pad pritiska i blaže zamućenje vode, obavljaće se danas na teritoriji Kisača.
Stepanovićevo SEKTOR VODOVOD
Ispiranje vodovodne mreže u toku kojeg je moguć lokalni pad pritiska i blaže zamućenje vode, obavljaće se danas na teritoriji Stepanovićeva.
Prijava kvara i ostale informacije o nestanku vode (besplatan poziv) 0800 333 021